info@registrujeme.sk

+421 904 302 176
(Po-Pi 10:00-16:00 hod.)

Prečo registrovať do katalógov

 

Registrovaním webovej stránky do katalógov môžete predstaviť a verejne prezentovať svoju webovú stránku na internete. Registrácia Vašej web stránky do relevantných a kvalitných katalógov Vám dokáže pomôcť zvýšiť návštevnosť a zvýšiť počet spätných odkazov na web stránku.

Preto sa registrácia do katalógov zaraďuje medzi techniky optimalizujúce webovú stránku pre vyššie výsledky vo vyhľadávačoch. Získanie spätných odkazov býva hlavným dôvodom pre registráciu do katalógov . Relevantné odkazy dokážu pomôcť nie len k zvýšeniu počtu návštevníkov, ale aj k lepšiemu rankingu a tým pádom k lepším pozíciám vo vyhľadávačoch.

Na príklad, ak by ste chceli zlepšiť ranking v Google na kľúčové slová ako „Optimalizácia webových stránok“, „web hosting“ alebo „poistenie vozidiel“, bez relevantných spätných odkazov by ste svoju webovú stránku nikdy nedostali do prvej 10 vo výsledkoch vyhľadávania. Registrácia do katalógov teda prispieva k zvýšeniu prichádzajúcich odkazov na Vašu stránku a optimalizácii Vašej stránky vzhľadom na výsledky vyhľadávania, čím môžete dosiahnuť lepšie výsledky a vyššiu popularitu Vašej webovej stránky.